Thunderbolt® Lab Kit

Thunderbolt® Lab Kit

Laboratoria i ośrodki badawcze często potrzebują wzorców częstotliwości i czasu dużej dokładności. Posiadanie takich rozwiązań wspiera możliwości kalibracji i pomiarów ośrodka i przekłada się na więcej możliwości biznesowych i możliwości uzyskania przychodu. Za pomocą Thunderbolt® E GPS disciplined oscillator (GPS-DO) można osiągnąć wysoką dokładność w mniej skompilowany i bardziej efektywny sposób. Ta kombinacja odbiornika GPS i kwarcu odpowiada obecnym wymaganiom rynku. Zestaw laboratoryjny to kompletne i gotowe do użycia rozwiązanie zawierające zegar GPS-DO (Odbiornik GPS z DCXO i funkcja komunikacji), aktywną anteną GPS, zasilaczem, przewodami połączeniowymi i kablem zasilającym aparatury testowej, obudowami, panelami i uchwytami montażowymi.

  • Gotowy do użycia labolatoryjny zegar satelitarny i atomowy
  • Oscylator GPS generujący stabilne sygnały częstotliwości i czasu
  • Wybieranlana referencja satelitarna z GPS lub UTC
  • Pełny zestaw labolatoryjny z akcesoriami
  • Zwiękzone możliwości CMC

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.