Bullet™ GPS Antenna

Bullet™ GPS Antenna

Antena Bullet™ GPS to idealne rozwiązanie dla producentów poszukujących wyniesionej anteny GPS. Produkt jest zamknięty w obudowie przetestowanej pod kątem przecieków i zdolnej przeciwstawić się ciągłemu wystawianiu na drgania, silne wibracje, wysokie temperatury, wilgoć, wodę i promienie słoneczne. Dla dodatkowej pewności, kabel antenowy może być poprowadzony poprzez pałąk montażowy, który ochroni go przed uszkodzeniami. Antena Bullet GPS jest wyposażona w zaawansowaną technologię filtrowania dla zapewnienia wiarygodnej wydajności w nieprzyjaznym, zakłócającym radiowym środowisku. Antena nadaje się także znakomicie dla implementacji GPS dla morskich systemów nawigacji.

  • Wodoodporna obudowa
  • Filtrowanie dla ciężkich zakłócających środowisk RF
  • Dostępna dla 3.3v (TNC) lub 5v (TNC or F)
  • Zgodna z ROHS
  • Przemysłowe wykonanie

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.