Bullet™ Dual Band L1 & L2 Antenna

Bullet™ Dual Band L1 & L2 Antenna

Antena Bullet DB GPS L1/L2 została zaprojektowana dla “krytycznych sektorów przemysłu” Aplikacje pomiaru czasu zyskują dzięki większej dostępności sygnału, redundancji nośnych L1/L2 i eliminacji efektów atmosferycznych dzięki użyciu dwóch częstotliwości. Produkt jest zamknięty w obudowie przetestowanej pod kątem przecieków i zdolnej przeciwstawić się ciągłemu wystawianiu na drgania, silne wibracje, wysokie temperatury, wilgoć, wodę i promienie słoneczne. Dla dodatkowej pewności, kabel antenowy może być poprowadzony poprzez pałąk montażowy, który ochroni go przed uszkodzeniami.

  • Dwuczęstotliwościowa: L1 i L2
  • Idealna dla krytycznych obszarów przemysłu
  • Filtrowanie dla ciężkich zakłócających środowisk RF
  • Dostępna dla 3.3V(TNC) lub 5V (TNC or F)
  • Zgodna z ROHS II

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.