Tester LoRa MDOT Box

Tester LoRa MDOT Box

Tester LoRa MDOT ™ Box został zaprojektowany aby pomóc w szybkim określeniu na etapie przygotowania projektu czy technologia LoRa jest odpowiednim wyborem w danym rozwiązaniu IoT. MDOT Box zbudowany jest na module RF MultiConnect® MDOT ™ opartym na chipsecie Semtech®. Tester posiada wyjście na antenę zewnętrzną i umożliwia zbadanie wydajności, pokrycia radiowego w danym terenie oraz zasięgów sieci w miejscach gdzie planowane jest umieszczenie end-pointów. Dostarcza również wiele cennych informacji, takich jak lokalizacja, współczynnik rozproszenia, przepustowość, czas aktywności oraz poziom mocy w miejscach gdzie planowane jest wdrożenie technologii LoRa.

  • Ekran LCD z wizualizacją
  • Wbudowany GPS
  • Możliwość podłączenia zewnętrznej anteny
  • Kompatybilnośc z LoRaWAN 1.0

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.