System orientacji NaviGuider

System orientacji NaviGuider

Pierwszy kompletny oparty na czujnikach system orientacji dla UAV, szybowców oceanicznych, robotów i boi. PNI_navi_guider

  • Prosty i łatwy do zintegrowania nowy NaviGuider jest kompletnym modułem nawigacji opartym na czujnikach, który nie wymaga zewnętrznej kalibracji ani dodatkowych algorytmów.
  • Moduł NaviGuider zawiera czujnik magnetyczny RM3100, akcelerometr i żyroskop, wszystkie ściśle połączone z koprocesorem czujnika Edge-AI o bardzo niskim poborze mocy, uwalniając procesor hosta do innych zadań.
  • Jest wyposażony w najnowsze algorytmy klasy wojskowej, w tym ciągłą automatyczną kalibrację magnetyczną twardego i miękkiego żelaza, ważną kompensację anomalii magnetycznych oraz wiodące w branży i sprawdzone w praktyce algorytmy łączenia czujników.
  • Wykorzystuje dane z czujników, aby zapewnić niezawodne śledzenie ruchu i dokładny kurs kompasu, zużywając przy tym około z mniej niż pół mW mocy. Odciąża znacznie obciążenie obliczeniowe procesora hosta, co pozwala na dłuższe wdrożenie systemu.
  • Jego niewielka obudowa, interfejs UART i protokół ASCII sprawiają, że integracja systemu jest prosta. Dla projektantów systemów wbudowanych NaviGuider-I²C jest dostępny z interfejsem I²C na PCBA do montażu powierzchniowego.

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.