Narzędzia do zaprasowywania

Narzędzia do zaprasowywania

System zaciskania – zakres przekrojów 10-1200 mm². Rodzaje narzędzi: - mechaniczne (m.in. wbudowany system blokowania, który zapewnia, że cały proces zagniatania jest zakończony - jest to warunek profesjonalnego i gwarantującego jakość połączenia; - elektromechaniczne (z wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym, który usprawnia pracę dzięki zwiększonej pojemności); - hydrauliczne (krótkie czasy zaciskania); - elektrohydrauliczne (m.in. automatyczny powrót matryc po zakończeniu zaciskania); - głowice do zagniatania (te same matryce co inne narzędzia w systemach 600, 1300 i 250); - pompy (nożne, zasilane z sieci, zasilane bateryjnie).

  • Wszystkie narzędzia są testowane i certyfikowane w celu zapewnienia połączenia zgodnie ze standardami.
  • Przekroje do 1200mm2
  • Komunikacja bezprzewodowa przez Bluetooth w wybranych modelach

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.