Monitoring App

Monitoring App

Aplikacja INSYS icom Monitoring pozwala na łatwe i efektywne monitorowanie sterowników oraz innych urządzeń cyfrowych i analogowych przy użyciu wielu różnych protokołów. Dodatkowo monitorowane będą również wejścia monitora uszkodzeń IMON. Pomiary wartości, zdarzenia i alarmy mogą być przesyłane do usług w chmurze, urządzeń przenośnych lub innej specyficznej dla klienta infrastruktury w celu jej wizualizacji i dalszego przetwarzania. Elementy, które mają być monitorowane, pożądane działania oraz zaangażowane osoby można łatwo połączyć ze sobą za pomocą operacji logicznych. Poszczególne operacje monitorowania można łączyć szeregowo co pozwala m. in. na eskalowanie alarmów. Obsługiwane sterowniki: Siemens LOGO! 0BA4, 0BA5, 0BA6, 0BA7, 0BA8 Siemens S7 200, 300, 400, 1200 i 1500 Siemens S5 Modbus TCP / RTU z kodami funkcji 1-6

  • Zintegrowany protokół MQTT
  • Monitorowanie, analiza, alarmowanie, zdalna obsługa i wizualizacja
  • Trzy pakiety rozszerzeń dla Siemens LOGO! TM, Siemens S7 i Modbus TCP/RTU
  • Bezpieczny dostęp do monitorowanego urządzenia
  • Jednoczesne monitorowanie kilku urządzeń

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.