mangOH Yellow

mangOH Yellow

Mango Yellow to najnowsza wersja doskonale znanej platformy deweloperskiej open source umożliwiającej szybką integrację modułów Sierra Wireless oraz stworzenie oprogramowania w oparciu o darmowy frame work Legato (Linux Yocto). Dzięki dostępności dokumentacji oraz certyfikacji czas wykonania prototypu oraz wdrożenia produktu na rynek komercyjny ograniczony został do minimum. Dzięki kompaktowym rozmiarom (42 x 65 mm) Mango Yellow to doskonałe rozwiązanie dla aplikacji IoT zarówno zasilanych z sieci jak również tych bateryjnych.

  • Wbudowany akcelerometr, żyroskop, magnetometr, czujnik temperatury, ciśnienia, wilgotności, naświetlenia oraz zanieczyśczenia powietrza.
  • Wbudowane diody sygnalizacyjne oraz buzzer, 15 PIN-owe złącze I/O / karty SD / 2-kieunkowe złącze audio
  • Możliwość podłączenia wyświetlacza
  • Komunikacja po NFC / WiFi / Bluetooth 4.2 BLE / Mesh

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.