Końcówki i złączki izolowane

Końcówki i złączki izolowane

Końcówki i złączki o przekrojach 1-6 mm² produkowane są z wysokiej jakości miedzi. Rodzaje wykonania: oczkowe, widełkowe, wtykowe oraz łączniki. Oprócz tego Elpress oferuje końcówki konektorowe wykonane z mosiądzu lub brązu. Wszystkie końcówki są pokryte elektrolitycznie cyną dla maksymalnej ochrony antykorozyjnej. Izolacja jest zwykle wykonana z poliwęglanu, który ma doskonałą charakterystykę odkształcenia i zachowuje swój kształt po zaciśnięciu, przez co utrzymuje wsparcie wibracji do wysokich temperatur, znacznie powyżej 100 ° C. Kolor izolacji wskazuje zakres przekrojów. Różne warianty izolacji: Poliwęglan/PC, poliamid/PA lub PCW/PVC. Większość końcówek izolowanych Elpress posiada wejście typu EasyEntry, co ułatwia prawidłowe wprowadzenie żyły przewodu i uniknięcie ryzyka zwijania drutów.

  • EasyEntry
  • Tworzywo PC wytrzymujące temp. 100°
  • Poliwęglan/PC i poliamid/PA są bezhalogenowe
  • Klasa palności V0 dla PA i PVC oraz V2 dla PC

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.