GW134T

GW134T

GW134T to najpopularniejszy superkondensator nowej serii ultracieńkich rozwiązań przeznaczony do pracy we wszelkiego rodzaju urządzeniach z impulsowym poborem prądu zasilanymi z baterii, akumulatorów, źródeł "energy harvesting". Niewielkie rozmiary i niezwykle niewielka grubość pozwolą łatwo zaimplementować go w projekcie i zapewnią optymalne wykorzystanie miejsca. Typowe aplikacje supercieńkich kondensatorów to: impulsowe dostarczenie dużej ilości energii, wygładzanie pików, izolacja fluktuacji źródła, aplikacje o szybkim ładowaniu i rozładowaniu np. beacony RF, aktywne karty kredytowe/lojalnościowe itp.

  • Rodzina supercieńkich superkondesatorów 60-540mF
  • Grubości w zakresie 600-900 mikronów (0,6-0,9mm)
  • Napięcia nominalne 2,3V lub 2,75V
  • Temperatury pracy -40°C +70°C (+85°C)
  • Idealny dla Beaconów RF i aktwynych kart kredytowych

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.