Tulejki rozgałęźne typu C

Tulejki rozgałęźne typu C

C sleeves do przewodów Cu o przekrojach 6-300 mm² wykonane są z miedzi 99,95%. Stosowane do łączenia i rozgałęziania przewodów uziemiających, np. instalacje odgromowe, podziemne sieci przewodów uziemiających i inne zastosowania uziemiające i wyrównujące potencjał. Zaciskanie tulejek typu C odbywa się za pomocą mechanicznych, ręcznych, zasilanych bateryjnie i / lub podłączanych hydraulicznie narzędzi do zaciskania Elpress, co zapewnia łatwą obsługę i szybką pracę. Produkty są testowane z testami zwarciowymi zgodnie z normą IEC 61238-1. Przed zaciskaniem należy sprawdzić na etykiecie paczki liczbę zalecanych zaprasowań. Na oznakowaniu tulei z jednej strony znajduje się Logo Elpress, a z drugiej rozmiar przewodu Cu. W narzędziach znajduje się wbudowany system pełnego zamknięcia, który gwarantuje, że cały proces zagniatania zostanie ukończony - jest to warunek profesjonalnej i gwarantowanej jakości pracy. Tuleja rozgałęziająca typu C89 jest powlekana cyną. Produkt został opatentowany przez Elpress.

  • Testowane testami zwarciowymi zgodnie z normą IEC 61238-1
  • Typ C89 opatentowany

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.