Antenova - teraz bardziej EKO.

Antenova - teraz bardziej EKO.

Anteny serii gigaNOVA są obecnie produkowane w procesie bardziej przyjaznym dla środowiska.

Antenova ma przyjemność ogłosić ważną zmianę! Proces produkcyjny anten z serii gigaNOVA uległ zmianie tak aby stać się bardziej przyjaznym dla środowiska naturalnego. Jest to spowodowane zaangażowaniem producenta w etyczne praktyki biznesowe i dbałość o ochronę środowiska. Antenova z radością obserwuje wzrost świadomości ekologicznej na całym świecie. Poprzez wprowadzenie powyższych zmian w procesie produkcji anten serii gigaNOVA , Antenova z dumą przyłącza się do tej zielonej inicjatywy.

NOWE FUNKCJE: Zaawansowane materiały i procesy produkcyjne pozwalają klientom korzystać z ważnych nowych funkcji:HALOGEN FREE, dzięki czemu produkty klientów spełniają ulepszone specyfikacje środowiskowe

PRACA w WYSOKICH TEMPERATURACH, poprawiające przydatność do szerokiego zakresu nowych zastosowań, w tym do zastosowań motoryzacyjnych.Podobnie jak wszystkie nowe anteny Antenova, są one aktualnie produkowane z GOLD PADami w celu polepszenia procesu lutownia , dla lepszego kontaktu i zapewnienia bardziej wytrzymałych właściwości mechanicznych w wymagających  aplikacjach.

GOLD PADy dodatkowo zapewniają ZWIĘKSZONY CZAS PRZECHOWYWANIA na półce do 24 miesięcy, ponieważ są one mniej podatne na utlenianie.

NO RE-DESIGN: Produkty te są specjalnie zaprojektowane, tak aby być zamiennikami pin to pin dla obecnie dostepnych. Antenova gwarantuje zachowanie kluczowych parametrów takich jak: rozmiar, obszar „keep out”, układ padów, wydajność

Klienci mogą zatem korzystać z tych anten bez konieczności modyfikowania projektu lub wprowadzania zmian w urządzeniu końcowym. W trosce o swoich klientów i ich biznes oraz z uwagi na najwyższą jakość swoich produktów Antenova powołała zespół pomocy technicznej, który sprawnie i bez generowania dodatkowych kosztów rozwieje Państwa wszelkie pytania lub wątpliwości.

Zmiany dotyczą poniższych modeli anten:

Mica A5645H

Comata A6111H

Mixtus A10194H

Rufa Left A5839H

Rufa Right A5887H

Fusca A10192H

Calvus A10340H

 

Inne Aktualności: