Nowy czytnik z klawiaturą w ofercie IDESCO

Nowy czytnik z klawiaturą w ofercie IDESCO

Klawiatury odgrywają bardzo ważną rolę w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa systemów kontroli dostępu, dlatego ważne jest, aby były łatwe w użyciu i obsługiwały każde środowisko aplikacji oraz instalacji.

Właśnie dlatego Idesco oferuje wiele, różnorodnych klawiatur dostosowanych do różnych celów, a w trosce o osoby niedowidzące, na klawiszu z cyfrą 5 jest wypukła kropka wspomagająca korzystanie z klawiatury. Od teraz, wszechstronna rodzina czytników Idesco wzbogaca się o nowego członka, którego tradycyjne, ruchome klawisze zapewniają jednoznaczną, dotykową informację zwrotną dla użytkowników o wprowadzeniu swojego unikalnego kodu PIN. Czytnik 8 CD 2.0 VM Pin stanowi naturalne uzupełnienie naszych najbardziej zaawansowanych czytników z serii 8CD2.0, wspierających najpopularniejsze i najbezpieczniejsze technologie RFID takie jak Mifare Desfire (EV1, EV2), Mifare Classic oraz MIfare Plus. Do dyspozycji naszych klientów pozostają do wykorzystania interfejsy komunikacyjne jak Wiegand, OSDP oraz OSDPv2. Oczywiście nadal oferujemy czytniki wyposażone w klawiatury z pojemnościowym dotykowym sensorem, bez ruchomych części i zabezpieczonych odlewem epoksydowym.

Wszystkie czytniki Idesco znane są z legendarnej niezawodności, odporności na trudne warunki środowiskowe ( IP 67), oraz z zakresu temperatury pracy (-40°C - + 55°C).

Wreszcie, wszystkie urządzenia Idesco są wyprodukowane w UE , w tym również w Polsce.

Inne Aktualności: