Jesteśmy z Wami już 20 lat!

Jesteśmy z Wami już 20 lat!

Marka ACTE w Polsce powstała poprzez lokalne przejęcie i kontynuację biznesu dystrybucji rozwijanego od 1991r w krajach skandynawskich.

Marka ACTE w Polsce powstała poprzez lokalne przejęcie i kontynuację biznesu dystrybucji rozwijanego od 1991r w krajach skandynawskich. Aktualnie polskie ACTE skupia się głównie na dystrybucji bezprzewodowych technologii M2M/IoT oraz rozwoju biznesu rozwiązań wytwarzanych w Grupie Lagercrantz.

Ponad 1300 pracowników zatrudnionych w 50 firmach w 8 krajach, pracuje zgodnie ze spójną filozofią biznesu opartą na zdecentralizowanym modelu zarządzania. Poznanie naszych  wartości oraz struktury grupy Lagercrantz  to najprostszy sposób na zrozumienie jak pracujemy na rynku polskim i w jaki sposób dobieramy partnerów biznesowych (zarówno dostawców jak i klientów).

W ACTE rozumiemy, że:

  • zarządzanie przez cele daje efektywność, która jest osiągana przez optymalne działania i przemyślane decyzje
  • wolność w podejmowaniu decyzji to odpowiedzialność, która w konsekwencji daje motywację do działania
  • działanie w duchu przedsiębiorczości oznacza gotowość do zmian i prowadzenie biznesu zgodnie  etyką

Codziennie dostarczamy wartość nie tylko naszym klientom ale również dostawcom, z którymi blisko współpracujemy. Zobaczcie poniżej jak oceniają nas nasi partnerzy w Polsce i za granicą. 

Iwona Wojciechowska
Logistics Manager

 

„Z powodzeniem współpracujemy z firmą ACTE od wielu lat. Jej pracownicy są zawsze gotowi służyć klientowi swoim wsparciem na najwyższym poziomie, zarówno w perspektywie biznesowej jak i technicznej. W każdej sytuacji można liczyć na profesjonalizm i pomoc, a co najważniejsze, w przypadku potrzeby, pracownicy ACTE zawsze byli osiągalni. Jakość oferowanych produktów i części zamiennych jest znakomita. Jesteśmy zadowolonym klientem i będziemy kontynuować naszą wspólną, rosnącą współpracę z partnerem jakim jest ACTE."

 
 

Adrian Pietnoczka
Prezes Zarządu

 

„Budowa światowego produktu to nie tylko dobry pomysł i wyczucie czasu na rynku ale również profesjonalizm i zaangażowanie partnerów biznesowych. ACTE to solidny partner technologiczny, który swoim zaangażowaniem wykracza mocno poza ramy standardowego biznesu dystrybucyjnego."

 
 

Tomasz Górski
Kierownik Sprzedaży

 

„Starając się zaspokoić potrzeby swoich klientów, współpracujemy wyłącznie z liderami w swoich dziedzinach. Wybierając dostawcę czytników RFID zaufaliśmy firmie IDESCO OY z Finlandii, która jest reprezentowana w Polsce przez ACTE sp z o.o. Współpraca z ACTE dała nam dostęp do szerokiego spectrum technologii RFID, od najprostszych po najbardziej zaawansowanych, a wszystko to w wykonaniu odpornym na trudne warunki środowiskowe oraz o zwiększonej odporności na zniszczenie. W każdej sytuacji możemy liczyć w ACTE na profesjonalne wsparcie projektowe oraz aktywne zaangażowanie w rozwiązywanie nawet najbardziej złożonych zagadnień technicznych."

 
 

Daniel Rossing
Senior Sales Manager

 

„Acte Solutions in Poland is one of the most skilled Distributors we have in the EMEA region. Both from a business and technical perspective. We work very well together and have a mutual understanding about how to approach our customers and help them achieve success in their projects. It is comforting knowing that our customers will be in good hands when dealing with the people from Acte."

 
 

Jari Valtonen
Managing Director

 

„Idesco has been privileged having Acte PL and its cadre of experienced professionals as our partner. Acte PL consistently demonstrates the same focus on integrity, flexibility and quality, security-minded service that our customers expect from us. This is why Acte PL has become the ‘local Idesco’ we commit to providing all our Polish customers."

 
 

Sören Erlandsson
Managing Director

 

„We are pleased to have Acte as a distribution partner. With our common values of creating secure and wireless solutions for our customer we think that Acte is a well suited partner for the Polish market and we hope to have great success together."

Inne Aktualności: