Illustris - nowy dotykowy panel sterujący w ofercie Helvara

Illustris - nowy dotykowy panel sterujący w ofercie Helvara

Nowy stylowy panel dotykowy Helvara przeznaczony jest przede wszystkim do projektów, gdzie jednym z kluczowych wymogów jest estetyka wykonania.

Nowoczesne, eleganckie wykończenie paneli Illustris idzie w parze z możliwością wyboru różnych układów graficznych przycisków oraz kół i suwaków sterujących w zależności od potrzeb i typu rozwiązania. Ich szczególne zalety uwidaczniają się przede wszystkim w rozwiązaniach, gdzie wykorzystano oświetlenie pozwalające na zmienną regulację temperatury bieli lub oświetlenie RGB. Eleganckie suwaki dotykowe pozwalają nam wtedy nie tylko na regulacje intensywności oświetlenia ale również na zmianę barwy bądź temperatury bieli, co jest bardzo wygodne i intuicyjne w obsłudze dla użytkownika końcowego.

Docelowo panel Illustris przeznaczony jest do systemów sterowania oświetleniem -autonomicznego (opartego na Toolboxie) oraz routerowego (Designer), jednak zaprogramowanie podstawowych funkcji na etapie produkcji umożliwia również sterowanie oprawami w jednej grupie bez żadnej dodatkowej konfiguracji. Dodatkowo przy podłączeniu do magistrali DALI czujki Helvar 311 pozwala na korzystanie z funkcji kontroli obecności. Panel Illustris wyposażono także w technologię Bluetooth, która pozwala na bezprzewodową łączność z tabletem lub smartfonem, na którym uruchomiona jest aplikacja SceneSet przeznaczona do mobilnego sterowania systemem oświetlenia DALI.

Inne Aktualności: