freeDim Sense - czujnik o wielu twarzach

freeDim Sense - czujnik o wielu twarzach

Ten niewielkich rozmiarów czujnik pozwala na znaczne oszczednosci w zuzyciu energii dostosowujac poziom natezenia oswietlenia w zaleznosci od oswietlenia naturalnego oraz wylaczajac oswietlenie po opuszczeniu pomieszczenia.

Ponadto freeDim Sense wraz z freeDIM Master pozwala tworzyć własne rozwiązanie oświetleniowe, które dostosowuje nie tylko poziom jasności w zależności od światła dziennego ale również temperaturę bieli tak aby zapewnić maksymalny komfort pracy lub wypoczynku.

Elementem systemu jest czujnik FreeDim Sense . Jest to niewielkich rozmiarów sensor przeznaczony do zabudowy w oprawach oświetleniowych. Jest to połączenie fotokomórki do kontroli poziomu światła dziennego oraz pasywny czujnik obecności na podczerwień (PIR).

Przeznaczony do współpracy z freeDIM mazter pozwala na tworzenie oraz zapamiętywanie profili oświetleniowych. Dzięki temu można je szybko przywołać, dostosowując oświetlenie do preferencji osobistych, jednocześnie dbając o środowisko dzięki zmniejszonemu zużyciu energii. Dodatkowo pozwala na zmianę intensywności oświetlenia i temperatury bieli w cyklu dziennym w celu zapewnienia maksymalnego komfortu oświetlenia w pomieszczeniu.

FreeDim Sense jest elastycznie połączony przewodem z oprawami, nie zmieniając ich wyglądu zewnętrznego. Rozwiązanie, to pozwala na oświetlenie dokładnie tak, jak chcesz i dostosowuje się do Twoich potrzeb i preferencji osobistych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

Inne Aktualności: