Elpress Webinars!

Elpress Webinars!

Zapraszamy na kolejną serię webinarów firmy Elpress dotyczącą systemu zaciskania końcówek i złączek kablowych przewodów z żyłami Al i Cu.

Weź udział w jednym z seminariów internetowych firmy Elpress, podczas których masz okazję dowiedzieć się więcej o produktach i certyfikowanym systemie zaciskania.

Elpress oferuje możliwość uczestniczenia w wielu edukacyjnych i bezpłatnych webinarach. Każde seminarium internetowe koncentruje się na określonym temacie, podczas którego prezentowane są produkty i ich wykorzystanie w różnych zastosowaniach elektrycznych.

Po seminarium internetowym istnieje możliwość zadawania pytań bezpośrednio producentowi. W tej serii szkoleń - w języku angielskim, ale jako Autoryzowany Partner i dystrybutor firmy Elpress przygotowujemy również webinar w języku polskim skierowany dla firm i osób związanych z rynkiem Energetyki Wiatrowej i Offshore.  

Jeśli nie masz możliwości wzięcia udziału w wyznaczonym terminie, możesz później obejrzeć webinarium. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: slawomir.zielinski@acte.pl

Przeczytaj o różnych webinarach i zarejestruj się pod wybranym linkiem!

https://lnkd.in/e_N55fG

https://lnkd.in/g9X-Hcc

#crimping #elpress

Inne Aktualności: