ACTE na Securex 2018 - nasza relacja

ACTE na Securex 2018 - nasza relacja

Największe targi systemów alarmowych, zabezpieczeń oraz technologii budynkowych w Polsce, właśnie dobiegły końca.

Dziękujemy wszystkim naszym gościom oraz zwiedzającym za zainteresowanie naszą ofertą, odwiedzenie naszego stoiska oraz za interesujące rozmowy.

Nasz zespól przybliżał zwiedzającym ofertę dwóch naszych partnerów handlowych będących w ofercie ACTE Building tj. IDESCO oraz COBS.

IDESCO, z udziałem CEO Jariego Valtonena, prezentowało dobrze już znane na polskim rynku czytniki, bazujące na otwartych standardach. Klienci o ograniczonym budżecie lub Ci, dla których bezpieczeństwo nie jest priorytetem, interesowali się naszymi prostszymi rozwiązaniami, czyli czytnikami z grupy 7 AH (Unique) oraz 7 C2.0 (odczyt numeru seryjnego kart z Mifare).

Klientom i użytkownikom obiektów, gdzie bezpieczeństwo jest kwestią najwyższej wagi, prezentowaliśmy najbezpieczniejsze, najlepiej zabezpieczone, w pełni szyfrowane rozwiązania wspierające technologię Mifare DESFire oraz LEGIC, serie 8 CD2.0 oraz 8 CL2.0.

Na koniec, absolutna nowość – EPC 2.0, czytnik dalekiego zasięgu UHF. Najważniejsza różnica między starszą wersją to zabezpieczenie wszystkich transakcji. Od teraz odczyt karty jest chroniony przy użyciu szyfrowania metodą AES-128.

COBS, przedstawił dwa rozwiązania bezprzewodowej komunikacji krytycznej, bazujących na technologii DECT IP, dedykowanych do różnych rynków. Tego typu rozwiązania, w dobie braku wykwalifikowanego personelu np. medycznego, pozwalają na lepsze i wydajniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów, zwiększając jednocześnie jego bezpieczeństwo. Wszystkie zdarzenia w systemie są rejestrowane, co może być również bardzo ważne w przypadku ewentualnych roszczeń odszkodowawczych w postępowaniach sądowych o błędy w sztuce, między innymi lekarskiej.

SMART1 – telefony najczęściej stosowane w służbie zdrowia. Bardzo zaawansowane, wyposażone w najnowocześniejsze technologie ( BLE oraz NFC) oraz pracujące na systemie operacyjnym Android. Dzięki temu, zastosowanie oraz dostęp do aplikacji mobilnych jest praktycznie nieograniczony.

Telefony serii C31XX – przeznaczone do ciężkich warunków środowiskowych i pracy, wyposażone w wiele ważnych czujników takich jak: bezruchu, upadku oraz przyspieszenia. Tam gdzie bezpieczeństwo personelu jest priorytetem, telefony są wyposażone w bardzo precyzyjną lokalizację, specjalne przyciski alarmowe oraz zawleczkę, której oderwanie skutkuje natychmiastowym wezwaniem pomocy.

Dodać należy, że obydwa systemy są zarządzane dedykowanym oprogramowaniem CMS, które zarządza wszystkimi alarmami i komunikatami generowanymi przez COBS oraz zintegrowane systemy trzecie.

Raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili Targi SECUREX, a w szczególności nasze stoisko.

Do zobaczenia na kolejnej edycji, w roku 2020 !!!

Zespół ACTE Building

Inne Aktualności: