CBU-ASR

CBU-ASR

Opis Casambi CBU-ASR jest komponentem bezprzewodowego ekosystemu sterowania oświetleniem Casambi. Urządzenie posiada dwa wyjścia 0-10V DC, idealnie nadające się do współpracy z dwukanałowymi oprawami o regulowanej temperaturze bieli (tunable white) i wyjściem DC (auxliary power). CBU-ASR może zostać skonfigurowany do pracy z jednym 2-kanałowym zasilaczem lub dwoma jednokanałowymi. Dodatkowe wyjście na przekaźnik umożliwia sterowanie spod systemu większymi obciążeniami, a wejście czujki pozwala na obsługę dostępnych na rynku czujek niskonapięciowych. Wykorzystując technologię Bluetooth pozwala na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem z poziomu Tabletu lub Smartfona przy pomocy intuicyjnej aplikacji

  • Możliwość sterowania bezprzewodowego za smartfona, tabletu
  • Automatyczne formowanie sieci mesh, współpraca z serwisem Casambi Cloud
  • dwa kanały 0-10V, Wejście czujki 12 lub 24V
  • Wyjście na przekaźnik 12-24V (max 100mA)
  • Zasilanie 12-24 V, 30mA

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.